UYGULAMALI E-TİCARET UZMANLIK  EĞİTİMİ - HAKKIMIZDA

Bu emsalsiz eğitimi size AYDIN BİLİŞİM HİZMETLERİ ve DIŞ TİCARET Firması sunmaktadır. Aydın Bilişim Hizmetleri ve Dış Ticaret 2009 yılından itibaren Aydın’da faaliyet göstermektedir. Web tasarımı ve İnternet'ten Pazarlama konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır. Kadrolu çalışanların dışında Türkiye’de ilklerden olan bir organizasyona sahiptir. Web tasarım için kullanılan yazım dillerinin her birinde uzman birçok webmaster ile freelance çözüm ortaklığı bulunmaktadır. 2016 yılı itibariyle edindiği tüm kazanımları kursiyerlerine aktarmak üzere eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’nin bir çok ilinde yapmayı planladığı eğitimler ile özellikle gençlerin kariyerlerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Eğitimcimiz Kürşat KAZANKAYA Kimdir?


   1980 Ardahan doğumludur. Lise eğitimini Aydın-Ortaklar Lisesinde tamamladıktan sonra 1997 yılında Trakya Üniversitesi-ÇMYO da Boya-Baskı-Apre bölümüne kaydoldu. Aynı yıl ASD ajansda (Genç FM-Genç TV) Reklam Departmanında işe başladı. Kısa sürede reklamcılığın inceliklerini kavraması ile başlayan başarılı serüven, paralelinde 1999 da ÇMYO dan Okul birincisi olarak mezun olmasına dek sürdü.

   1999 da Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi - Tekstil Mühendisliği bölümüne kaydoldu. Akşamları öğrenimine devam ederek mezun olduğu 2002 yılına dek çok uluslu iki şirkette (American Life(American İnternational Gruop)-Sales Agent ve Gruopama-satış temsilcisi) 1000 in üzerinde kişiyle satış görüşmeleri yaptı. Bu dönem içerisinde aldığı eğitimler ve saha uygulamaları ile şirketin satış listelerinde üst sıralarda yer aldı.

2003-2004 yıllarında (İstanbul-Gaziantep) Yedek Subay olarak askerlik görevini başarıyla tamamladı. Daha sonra sırasıyla;

2004 - Vf Ege (lee-wrangler) – Kalite Kontrol Amiri  
2005 - Boydak Holding-Boyteks (istikbal-bellona) – Kalite Mühendisi
2006 - Penelope – Kalite Yönetim Şefi
2007 - Meyteks – Fason Üretim Müdürü
                                              
görevlerini üstlendi. Penelope de kendisinin hazırlayıp uyguladığı Kalite Kodu Atama Projesi ile şirketine 70.000 tl/yıl tasarruf sağladı.

   2008-2009 da YORKTRADE FOREİNG TRADE INSTITUTE ( www.yorktrade.net )den E-TİCARET UZMANI olarak mezun oldu. İnternet teknolojisine merakıyla tanınan Kürşat Kazankaya, İnternet dünyasındaki bir çok uygulamalardan faydalanarak kendine özgü BÜTÜNLEŞİK İNTERNET MARKETİNG SÜREÇLERİ geliştirdi.

   2009 yıllından bu yana AYDIN BİLİŞİM HİZMETLERİ ve DIŞ TİCARET firmasının Genel Koordinatörlük görevini yürütmektedir. Bu güne değin ABH bünyesinde yaklaşık 750 tane web sitesi yapılmış, 2017 yılı itibariyle 400'ün üzerinde aktif web sitesi yönetilmektedir.

2010 yılında Sokak Kitapları Yayıncılıktan “İnternet Pazarlamacısı” adlı kitabı yayınlanmıştır.

2012-2013 yıllarında AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ-Ekonomi Fakültesinin e-MBA (internet üzerinden master) programını Onur dercesi ile tamamlamış ve bitirme projesini “İNTERNET''TEN PAZARLAMA” üzerine vermiştir.

2014-2015 yıllarında, Adnan Menderes Üniversitesi İşletme bölümü Doktora programına özel öğrenci olarak katılmıştır.

Halen YORK UNIVERSITY (Amerika) de on-line Doktora tez çalışmalarını sürdürmektedir. Doktora tezini, "E-ticaret ve Dijital Pazarlama" konusu üzerine hazırlamaktadır.

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır ve çeşitli şirketlerde LPG Mesul Müdürlük de yapmaktadır. 2017 yılından bu yana Aydın Denge Gazatesinde Bilişim köşesi yazmaktadır.

Bir İnternet girişimcisi olarak bir çok projeye imza atmış ve tüm birikimini gerek verdiği eğitimlerle gençlere gerekse danışmanlık yaptığı firma yetkililerine aktarmayı mutluluk saymaktadır. Detaylar için: www.kursatkazankaya.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
PROJELERİNDEN BAZILARI;                                          KAZANÇ MODELİ
 
  • www.aydinbilisimhizmetleri.com....................................Hizmet Satışı
  • www.interaktifticaret.net..............................................(Dropship-Stoksuz Ticaret)
  • www.benimkozmetik.com............................................ Satış Ortaklığı Modeli
  • www.turkiyetekstilportali.com.......................................Üyelik Modeli
  • www.textiletradecenter.com..........................................Uzmanlık Modeli
  • www.aydinindirimliurunler.com......................................Reklam Modeli
  • www.profesyonelbahisci.com.........................................Araştırma Modeli
  • www.izmirtabeladunyasi.com.........................................Müşteri Bulma
  • www.satinalmarobotu.com............................................Komisyon Modeli