UYGULAMALI E-TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ HAKKIMIZDA


Bu emsalsiz eğitimi size P.B  PAN BİLİŞİM --- EĞİTİM & DANIŞMANLIK Firması sunmaktadır. P.B Pan Bilişim İzmir'de faaliyet gösteren bir bilişim şirketidir. E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır. Kadrolu çalışanların dışında Türkiye’de ilklerden olan bir organizasyona sahiptir. Web tasarım için kullanılan yazım dillerinin her birinde uzman birçok webmaster ile freelance çözüm ortaklığı bulunmaktadır. 2018 yılı itibariyle edindiği tüm kazanımları kursiyerlerine aktarmak üzere eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’nin birçok ilinde yapmayı planladığı eğitimler ile özellikle gençlerin kariyerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Eğitmen Dr. Müh. Kürşat KAZANKAYA Kimdir?1980 Ardahan doğumludur. Lise eğitimini Aydın-Ortaklar Lisesinde tamamladıktan sonra 1997 yılında Trakya Üniversitesi-ÇMYO da Boya-Baskı-Apre bölümüne kaydoldu. Aynı yıl ASD ajansda (Genç FM-Genç TV) Reklam Departmanında işe başladı. Kısa sürede reklamcılığın inceliklerini kavraması ile başlayan başarılı serüven, paralelinde 1999 da ÇMYO dan Okul birincisi olarak mezun olmasına dek sürdü.

1999'da Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi - Tekstil Mühendisliği bölümüne kaydoldu. Akşamları öğrenimine devam ederek mezun olduğu 2002 yılına dek çok uluslu iki şirkette (American Life(American İnternational Gruop)-Sales Agent ve Gruopama-satış temsilcisi) 1000'in üzerinde kişiyle satış görüşmeleri yaptı. Bu dönem içerisinde aldığı eğitimler ve saha uygulamaları ile şirketlarinin satış listelerinde üst sıralarda yer aldı.

2003-2004 yıllarında (İstanbul-Gaziantep) Yedek Subay olarak askerlik görevini başarıyla tamamladı. Daha sonra sırasıyla;

2004 - Vf Ege (lee-wrangler) – Kalite Kontrol Amiri  
2005 - Boydak Holding-Boyteks (istikbal-bellona) – Kalite Mühendisi
2006 - Penelope – Kalite Yönetim Şefi
2007 - Meyteks – Fason Üretim Müdürü
                                              
görevlerini üstlendi. Penelope de kendisinin hazırlayıp uyguladığı Kalite Kodu Atama Projesi ile şirketine 70.000 tl/yıl tasarruf sağladı.

2008'de YORKTRADE FOREİNG TRADE INSTITUTE'de E-DIŞ TİCARET uzmanlık eğitimi aldı. İnternet teknolojisine merakıyla tanınan Kürşat Kazankaya, İnternet dünyasındaki birçok uygulamadan faydalanarak kendine özgü Bütünleşik Dijital Pazarlama Stratejileri geliştirdi.

2009 yılından bu yana AYDIN BİLİŞİM HİZMETLERİ ve DIŞ TİCARET firmasının Genel Koordinatörlük görevini yürütmektedir. Bu güne değin ABH bünyesinde yaklaşık 1000 tane web sitesi yapılmış, 2019 yılı itibariyle 500'ün üzerinde aktif web sitesi yönetilmektedir.

2010 yılında Sokak Yayın Grubu'ndan “İnternet Pazarlamacısı” adlı kitabı yayınlanmıştır.

2012-2013 yıllarında AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ-Ekonomi Fakültesinin E-MBA (İnternet üzerinden master) programını onur dercesi ile tamamlamış ve bitirme projesini “İNTERNET''TEN PAZARLAMA” üzerine vermiştir.

2014-2015 yıllarında, Adnan Menderes Üniversitesi İşletme bölümü Doktora programına özel öğrenci olarak katılmıştır.

2018 yılında YORK UNIVERSITY (Amerika) (On-line) Doktora derecesi almıştır. Doktora tezini, "E-ticaret ve Dijital Pazarlama" konusu üzerine vermiştir.

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır ve çeşitli şirketlerde LPG Mesul Müdürlük de yapmaktadır. 2017 yılından bu yana Aydın Denge Gazetesinde Bilişim köşesi yazmaktadır.

Bir İnternet girişimcisi olarak birçok projeye imza atmış ve tüm birikimini gerek verdiği eğitimlerle gençlere gerekse danışmanlık yaptığı firma yetkililerine aktarmayı mutluluk saymaktadır. Detaylar için: www.kursatkazankaya.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
PROJELERİNDEN BAZILARI;                                          KAZANÇ MODELİ
 
  • www.aydinbilisimhizmetleri.com....................................Hizmet Satışı
  • www.interaktifticaret.net..............................................(Dropship-Stoksuz Ticaret)
  • www.benimkozmetik.com............................................ Satış Ortaklığı Modeli
  • www.turkiyetekstilportali.com.......................................Üyelik Modeli
  • www.textiletradecenter.com..........................................Uzmanlık Modeli
  • www.aydinindirimliurunler.com......................................Reklam Modeli
  • www.profesyonelbahisci.com.........................................Araştırma Modeli
  • www.aydintabeladunyasi.com........................................Müşteri Bulma
  • www.satinalmarobotu.com............................................Komisyon Modeli